Таратур Форуми
Почетна | За нас | Контактирајте не
 
Quick Member Login:
Forgot password?
Forum Statistics:
Forum Members:
Total Threads:
Total Posts:


There are users
currently browsing forums.
You don't appear to be registered. Click here to register
Search the forums:
Старо 03-03-2010, 02:10 PM   #21
mila982
Senior Member
 
Зачленет: Mon Jul 2009
Мислења: 399
Зададено Одг: Новиот закон за БПО

Go ima li nekoj zakonot za porodilno boleduvanje, kolku trae sega kolku se plaka....ako ja ima nekoj poslednata verzija neka ja prikaci.
mila982 е офлајн   Одговор со цитат
Старо 03-03-2010, 02:51 PM   #22
anicka
Senior Member
 
 
Зачленет: Thu Jan 2009
Мислења: 337
Зададено Одг: Новиот закон за БПО

http://www1.finance.gov.mk/mk/zakoni...tni_odnosi.pdf poveli mila clen 58 citaj go
anicka е офлајн   Одговор со цитат
Старо 04-03-2010, 08:49 AM   #23
mila982
Senior Member
 
Зачленет: Mon Jul 2009
Мислења: 399
Зададено Одг: Новиот закон за БПО

Fala Anicka, jas go barav na trud i socijala i ne pronajdov, sepak treba da vidam dali za site vazi istiot zakon , zasto ja sum drzaven sluzbenik i za nas ima poseben zakon za drzavni sluzbenici.
mila982 е офлајн   Одговор со цитат
Одговор

Алатки за тема

Правила на пишување
Ти не можеш да отвораш нови теми
Ти не можеш да одговараш на постови
Ти не можеш да постираш додатоци
Ти не можеш да ги едитираш твоите постови

BB кодот е вклучен/и
Смешковците се вклучен/и
[IMG] кодот е вклучен/и
HTML кодот е исклучен/и

Скокни до форум


Часовите се според зоната GMT +2. Времето сега е 08:01 PM.
Copyright ©2006 - 2014, Taratur.com