Таратур Форуми
Почетна | За нас | Контактирајте не
 
Quick Member Login:
Forgot password?
Forum Statistics:
Forum Members:
Total Threads:
Total Posts:


There are users
currently browsing forums.
You don't appear to be registered. Click here to register
Search the forums:
Старо 14-05-2009, 10:33 PM   #1
DaRki
Junior Member
 
 
Зачленет: Mon Oct 2008
Мислења: 29
Thumbs up Состави

Едноставно...Ставајте ги вашите напишани состави би било од помош кај секого ... За почеток може некој да ми каже некоја случка на тема: Колку боли навредата би бил пресреќен доколку добијам помош а се надевам и вие доколку помогнете
DaRki е офлајн   Одговор со цитат
Старо 28-05-2009, 12:03 PM   #2
Arkana10
Administrator
 
 
Зачленет: Mon May 2006
Мислења: 11,909
Зададено Re: Состави

ова е малку чудно барање? или мене така ми се чини.
__________________
Зошто и што бојкотирам - клик
***
Bene Gesserit
Arkana10 е офлајн   Одговор со цитат
Старо 28-05-2009, 01:32 PM   #3
Рокси
Senior Member
 
 
Зачленет: Tue Jul 2008
Мислења: 7,093
Зададено Одг: Состави

Е да бе, лесно е друг да ви ги пишува домашните работи по македонски јазик, чак и писмените работи. Седни и згреј го столчето со книга, а не со компјутер. -,-
__________________
So anytime somebody needs you,
Don't let them down although it grieves you,
Someday you'll need someone like they do,
Looking for what you knew.
Рокси е офлајн   Одговор со цитат
Старо 29-05-2009, 01:24 AM   #4
Lilith
Administrator
 
 
Зачленет: Mon Sep 2006
Локација: Constelation of Pegasus
Мислења: 19,056
Зададено Re: Состави

не...мене ми е во ред темата....не се битни изворите него финалниот производ,и зошто не би помогнал некој,некому...има толку мн ствари на нет...така да ова го гледам само како информација плус...тоа е се
__________________
>> I've grown certain that the root of all fear is that we've been forced to deny who we are. <<

Frances Moore Lappé


Lilith е офлајн   Одговор со цитат
Старо 06-06-2009, 03:28 PM   #5
4OR1N5
Senior Member
 
 
Зачленет: Fri Feb 2009
Локација: Skopje
Мислења: 2,947
Зададено Одг: Состави

super be...ama,aj sekoj da napise po eden sostav..a ne samo da cekate i da citate tugi sostavi...TEMA SLOBODNA,pocinjame od 9-ti juni 2009...
__________________
sekoj den e samo sekoj den
4OR1N5 е офлајн   Одговор со цитат
Старо 21-09-2010, 04:01 PM   #6
989
Junior Member
 
Зачленет: Tue Sep 2010
Мислења: 1
Зададено Одг: Состави

kje moze nekoj da mi kaze pesna za krali marko
989 е офлајн   Одговор со цитат
Старо 22-09-2010, 02:35 PM   #7
Lilith
Administrator
 
 
Зачленет: Mon Sep 2006
Локација: Constelation of Pegasus
Мислења: 19,056
Зададено Re: Одг: Состави

Цитат:
Напишано од 989 Види го мислењето
kje moze nekoj da mi kaze pesna za krali marko
абе дете гугл чуда прави,еве само со еден клик (замисли со повеќе )

http://www.kralemarko.org.mk/default...48DA2947A7ECA4
__________________
>> I've grown certain that the root of all fear is that we've been forced to deny who we are. <<

Frances Moore Lappé


Lilith е офлајн   Одговор со цитат
Старо 23-03-2011, 09:47 PM   #8
александра велковска
Junior Member
 
Зачленет: Wed Mar 2011
Мислења: 1
Зададено Одг: Состави

ако може состав за големата вода од живко чинго!
александра велковска е офлајн   Одговор со цитат
Одговор

Тагови
sostavi literatura darki

Алатки за тема

Правила на пишување
Ти не можеш да отвораш нови теми
Ти не можеш да одговараш на постови
Ти не можеш да постираш додатоци
Ти не можеш да ги едитираш твоите постови

BB кодот е вклучен/и
Смешковците се вклучен/и
[IMG] кодот е вклучен/и
HTML кодот е исклучен/и

Скокни до форум


Часовите се според зоната GMT +2. Времето сега е 02:39 PM.
Copyright ©2006 - 2014, Taratur.com